*Gwarancja Satysfakcji: Wykupując którykolwiek z pakietów jeśli po pierwszej sesji nie będziesz zadowolona i nie będziesz chciała dalej pracować ze mną nad zmianami jakich potrzebujesz zwrócę ci pełną kwotę jaką zapłaciłaś.

*Gwarancja Satysfakcji: Wykupując którykolwiek z pakietów jeśli po pierwszej sesji nie będziesz zadowolona i nie będziesz chciała dalej pracować ze mną nad zmianami jakich potrzebujesz zwrócę ci pełną kwotę jaką zapłaciłaś.

Co to jest proces coachingowy i w czym ci pomoże...

Proces Coachingowy to proces odkrywania siebie, poznawania swoich mocnych stron i wzmacniania tych słabszych po to abyś mogła wpełni realizować cele które sobie stawiasz.

Coaching pozwoli ci RUSZĆ Z MIEJSCA, uzyskać nowy wgląd w sprawy które cię zajmują oraz wyznaczyć sobie cele w taki sposób aby łatwo było je realizować i nie stracić motywacji w połowie drogi.

Proces coachingowy to rozmowa z przyjaciółką która słucha, rozumie, nie ocenia, wspiera ale tez i wymaga po to aby nie skonczyło sie “tulko na gadaniu”.

Poprzez zadawanie odpowiednich pytań coach pomoże ci upożądkować myśli, dostrzec nowe rozwiązania i zerwać ze wszystkim co do tej pory cię blokowało i nie pozwalało ci osiągnąc tego czego pragniesz.

Coaching pozwoli ci w pełni wykorzystać twój potencjał w sposób jaki tego pragniesz, i żyć na warunkach jakie sobie sama stawiasz, bez lęków, bez stereotypów i bez ograniczeń.

kim jestem...

MARTA
SZCZEPANIAK

Coach & mentor certyfikowana przez International Coaching Community
…Rusz z miejsca! Zacznij działać! Wykonaj ten pierwszy krok!

Pomagam kobietom być niezależnymi i silnymi, aby mogły żyć życiem jakiego pragną i według norm które stawiają one same.
Pasjonuje się dziedzinami jak coaching, mindfulness, psychologia. Interesują mnie kwestie naszych stereotypów i sposób myślenia który nas blokuje i jak z tym zerwać, a zwłaszcza odnaleźć to co tak naprawdę nas motywuje i sprawia że przechodzimy do działania.
Bo wszystkie zasługujemy na to żeby czuć się dobrze i realizować nasze cele i pasje, być paniami naszego czasu i czuć szczęście na co dzień.

nie jesteś pewna?...

Jeśli nie jesteś pewna czy coaching jest dla ciebie i czy może pomóc ci w twojej sytuacji, napisz do mnie a ja z chęcią odpowiem na wszystkie twoje pytania.

 

coach@martaszczepaniak.com

Napisz do mnie