Jesteś mamą i ... też czasem tracisz nerwy?

Sprawdź co zrobić, aby je opanować w chwilach kiedy to emocje biorą górę po to, aby ogarnąć chaos, który cię otacza.

Weź udział w warsztacie online S.O.S. – Zaraz Zwariuję i poznaj łatwe i szybkie narzędzie, które pozwoli ci odzyskać równowagę i spokój w każdej sytuacji.

Czy brzmi to ci znajomo? są takie chwile w życiu matki kiedy...

Czy brzmi Ci to znajomo?

Są takie chwile w życiu Matki kiedy...

Chcę przestać mieć takie chwile!

Biorę udział w warsztacie

Też tak miałam! Poznaj moją historię

Życie mamy jest bardzo stresujące - dzwigamy niesamowitą odpowiedzialność na naszych barkach i to zupełnie zrozumiałe, że czasem uginamy się pod tą presją. Do tego jeszcze praca, domowe obowiązki, relacje z teściową itd
Ja miałam rozwijanie biznesu z maluchem pod pachą, presje teściowej (która mieszka w domu obok  i która  poświęciła wszystko dzieciom), oraz głęboko zakorzeniony w podświadomości mit idealnej matki polki - bohaterki, która ze wszystkim sobie radzi sama!
 
Naprawdę emocjonalnie było mi ciężko i stałam się baaardzo nerwowa. Nawet najmniejsza sprawa, która nie poszła po mojej myśli, wyprowadzała mnie z równowagi. Do tego te nerwy nie pozwalały sprawnie ogarnąć wszystkiego czy skupić się na pracy.
Ten stres niestety bardzo negatywnie odbijał się również na moim synu i mężu, bo bardzo łatwo traciłam nerwy. Najpierw narastała we mnie irytacja i złość (bo coś nie szło po mojej myśli),  później wybuchałam, a na koniec popadałam w czarną rozpacz i ryczałam po nocach, bo "jestem złą mamą" skoro tak się zachowuje.
Do tego totalnie nie byłam w stanie wykorzystać moich narzędzi coachingowych lub takich jakie np. proponuje pozytywna dyscyplina! Te metody działały, ale tylko wtedy kiedy byłam w dobrym humorze. Natomiast wtedy kiedy na prawdę tego potrzebowałam to już nic nie działało!!!!
Aż wreszcie odkryłam dlaczego tak się dzieje!
 
Zrozumiałam, że kiedy emocje biorą górę, po prostu nie jestem w stanie zastanawiać się "jaką technikę tutaj teraz zastosować?"...
 

Najpierw trzeba odzyskać równowagę i spokój i dopiero później zacząć ogarniać zaistniałą sytuację.

Dopiero kiedy zrozumiałam to "zjawisko" mogłam jako coach opracować odpowiednią metodę - na tyle prostą i szybką żebym była wstanie przypomnieć sobie o niej i zastosować ją w tych skąplikowanych momentach!

I wiesz co? Zadziałało!!! Teraz kiedy coś mnie zdenerwuje wyciągam ją rękawa i dopiero kiedy czuje że już ochłonełam przechodze do ogarniania, tłumaczenia dzieciom i stosowania innych metod. 🙂

I ponieważ wiem, że ty też czasem masz takie momenty kiedy emocje biorą górę, chcę się z tobą podzielić wypracowanym przeze mnie sposobem na nie!

 

A teraz wyobraź sobie

Jakby to było gdybyś nawet w najbardziej stresujących i zwariowanych sytuacjach mogła, jak z podręcznej apteczki pierwszej pomocy, wyciągnąć to narzędzie i szybko odzyskać spokój i równowagę, a następnie zapanować nad tym wszystkim, co się wokół ciebie dzieje...

i Sprawdź Co zyskasz biorąc udział w tym warsztacie

I sprawdź co zyskasz

Biorąc udział w tym warsztacie

Co otrzymasz:

 • 1,5 godzinny warsztat online

  Spotkanie na żywo przez Zoom 14 sierpnia o godz 10:00

 • Twoje własne narzędzie

  Spersonalizowane narzędzie, które pozwoli ci odzyskać równowagę w stresujących momentach

 • Plan treningowy

  Program, który pomoże utrwalić ci narzędzie i zwiększyć jego skuteczność.

 • Tapeta na PC i komórkę

  Motywująca tapeta która pomoże ci poczuć się lepiej kiedy na nią spojrzysz

tylko: 99,00 zł

kim jestem...

MARTA
SZCZEPANIAK

Coach & mentor certyfikowana przez International Coaching Community

…Rusz z miejsca! Zacznij działać! Wykonaj ten pierwszy krok!

Pomagam kobietom być niezależnymi i silnymi, aby mogły żyć życiem jakiego pragną i według norm które stawiają one same.

Pasjonuję się dziedzinami jak coaching, mindfulness, psychologia. Interesują mnie kwestie naszych stereotypów i sposób myślenia który nas blokuje i jak z tym zerwać, a zwłaszcza odnaleźć to co tak naprawdę nas motywuje i sprawia że przechodzimy do działania.
Bo wszystkie zasługujemy na to żeby czuć się dobrze i realizować nasze cele i pasje, być paniami naszego czasu i czuć szczęście na co dzień.

nie jesteś pewna?...

Jeśli nie jesteś pewna czy coaching jest dla ciebie i czy może pomóc ci w twojej sytuacji, napisz do mnie a ja z chęcią odpowiem na wszystkie twoje pytania.

 

coach@martaszczepaniak.com

Napisz do mnie